Frontend Developer

Umíš pracovat s Reactem a baví tě řešit komplexní technické úlohy? Vidíme velký potenciál v propojování zkušených kapacit se začínajícími talenty. Lidé v našem týmu se tak rychle rozvíjí a s tím roste celá firma. Získáváme zajímavé dlouhodobé zakázky a ty můžeš být novým frontend vývojářem, díky kterému bude jejich chytré řešení vidět na první dobrou.

Předpoklady

S Reactem to umíš tak, že je radost koukat se na tvé řešení ještě před jeho implementací. Pokud znáš některé z dalších technologií, se kterými pracujeme, je to velké plus. Umět všechno ale není potřeba. Důležitý je zájem naučit se pracovat s těmi, které budou na daném projektu dávat smysl.

Tech Stack

Za co budeš odpovědný?

Začneš na frontendu, ale dostaneš prostor realizovat se na různých projektech a najít tak směr, kterým se chceš vyvíjet. Vyzkoušej si implementaci mikroservisní nebo reaktivní architektury, digitalizaci a optimalizaci, tvorbu self-care portálu, převod aplikace na cloud i backend vývoj produktů s prvky AI a Data Science.

Odměna

Dobrý plat, velký monitor a kávovar považujeme za samozřejmost. Důležité je, že u nás vedle Stack Overflow a ChatGPT budeš moct konzultovat svá řešení se zkušenějšími kolegy, sáhneš si na různé tasky, budeš moct spolupracovat přímo s klienty a pomůžeme ti zapracovat i na soft skills.

Zapojení

Pošli nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn a popis projektů, na kterých jsi pracoval/-a. Oceníme i ukázku tvého kódu, abychom správně vyhodnotili tvé schopnosti. Zavoláme ti a dohodneme se na dalším postupu.