DevOps Engineer

Chceš stát za definováním problému, návrhem řešení, implementací i dokumentací? Vidíme velký potenciál v propojování zkušených kapacit se začínajícími talenty. Lidé v našem týmu se tak rychle rozvíjí a s tím roste celá firma. Získáváme zajímavé dlouhodobé zakázky a ty můžeš být novým DevOps inženýrem, díky kterému budeme na potřeby našich klientů reagovat vždy tím nejoptimálnějším řešením.

Předpoklady

Zajímá tě spolehlivost finálního řešení, proto řešíš vývoj, provoz, kvalitu i bezpečnost. Umíš pracovat s GitOps a poprvé neslyšíš ani o dalších technologiích, se kterými pracujeme. Umět všechno ale není potřeba. Důležitý je zájem naučit se pracovat s těmi, které budou na daném projektu dávat smysl.

Tech Stack

Odpovědnost

Začneš u DevOpsu, ale dostaneš prostor realizovat se na různých projektech a najít tak směr, kterým se chceš vyvíjet. Vyzkoušej si implementaci mikroservisní nebo reaktivní architektury, digitalizaci a optimalizaci, tvorbu self-care portálu, mobilní aplikace pro velkou organizaci nebo backend vývoj produktů s prvky AI a Data Science.

Odměna

Dobrý plat, fajn prostředí, velký monitor a kávovar v kuchyňce považujeme za samozřejmost. Důležité je, že u nás vedle Stack Overflow a ChatGPT budeš moct konzultovat svá řešení se zkušenějšími kolegy, sáhneš si na různé tasky, budeš moct spolupracovat přímo s klienty a pomůžeme ti zapracovat i na soft skills.

Zapojení

Pošli nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn a popis projektů, na kterých jsi pracoval/-a. Oceníme i ukázku tvého kódu, abychom správně vyhodnotili tvé schopnosti. Zavoláme ti a dohodneme se na dalším postupu.