Backend Developer

Umíš pracovat s Javou a Kotlinem a baví tě řešit komplexní technické úlohy? Vidíme velký potenciál v propojování zkušených kapacit se začínajícími talenty. Lidé v našem týmu se tak rychle rozvíjí a s tím roste celá firma. Získáváme zajímavé dlouhodobé zakázky a ty můžeš být novým backend vývojářem, díky kterému nebude logika za jejich technickým řešením rozhodně zůstávat pozadu.

Předpoklady

Baví tě řešit v Javě a Kotlinu vnitřní logiku aplikací a webů, aby už jejich administrace byla zážitek. Pokud znáš některé z dalších technologií, se kterými pracujeme, je to velké plus. Umět všechno ale není potřeba. Důležitý je zájem naučit se pracovat s těmi, které budou na daném projektu dávat smysl.

				
					@Component
@RequiredArgsConstructor
public class I0WizardQueryResolver implements GraphQLQueryResolver {

private final OnboardWizardService wizardService;

  @PreAuthorize ("isAnonymous()")
  public IOWizardTO getI0Wizard(String wizardId) {
    return IOWizardTO.fromEntity((I0Wizard) wizardService.getWizardById(wizardId)
      .filter(t -> EWizardStatus.IN_PROGRESS.equals(t.getWizardStatus()))
      .filter(t -> t instanceof I0Wizard)
      .orElseThrow(C) -> new NotFoundException ("Wizard not found.", IOWizardTo.class.getSimpleName(), wizardId))
    );
  }
}
				
			

Tech Stack

Za co budeš odpovědný?

Začneš na backendu, ale dostaneš prostor realizovat se na různých projektech a najít tak směr, kterým se chceš vyvíjet. Vyzkoušej si implementaci mikroservisní nebo reaktivní architektury, digitalizaci a optimalizaci, tvorbu self-care portálu nebo převod aplikace na cloud.

Odměna

Dobrý plat, velký monitor a kávovar považujeme za samozřejmost. Důležité je, že u nás vedle Stack Overflow a ChatGPT budeš moct konzultovat svá řešení se zkušenějšími kolegy, sáhneš si na různé tasky, budeš moct spolupracovat přímo s klienty a pomůžeme ti zapracovat i na soft skills.

Zapojení

Pošli nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn a popis projektů, na kterých jsi pracoval/-a. Oceníme i ukázku tvého kódu, abychom správně vyhodnotili tvé schopnosti. Zavoláme ti a dohodneme se na dalším postupu.